Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči

Praha
Fotografie Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči
Fotografie Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči Fotografie Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči Fotografie Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči Fotografie Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči Fotografie Kadeřábková Vlasta: Pro speciální potřeby vnučky v pěstounské péči

Dobrý den, jmenuji se Vlasta Kadeřábková a ráda bych Vás požádala o pomoc. Jsem maminka dvou již dospělých dětí a jednoho 15 ti letého syna Patrika. Ještě donedávna jsem pracovala a dokázala tak všechny naše potřeby bez problémů pokrýt. V lednu jsem však ze dne na den dostala do péče svoji malou vnučku Jessicu (18 měsíců) a život se mi obrátil vzhůru nohama. Musela jsem skončit v práci, ale než proběhl soud a byly mi přiznány přídavky, byla jsem dočista v zoufalé situaci, kterou bych bez svých bývalých kolegů, kteří mě finančně podporovali, nezvládla. I když v životě už jsem si prožila mnohé. Otec mých dvou starších dětí měl velmi prudkou a násilnou povahu, kvůli které jsem ho poté, co mě v osmém měsíci těhotenství zmlátil do bezvědomí, opustila. Můj tehdy malý syn však byl častému násilí svědkem a během dospívání měl velké výchovné problémy. Ty pokračovaly bohužel i v dospělosti a dnes je spolu se svou přítelkyní drogově závislý. Zřejmě užívání drog i během těhotenství poté způsobilo, že vnučka má opožděný vývoj a silný atopický ekzém, kvůli kterému potřebuje speciální plínky a hygienické potřeby, které jsou velmi drahé. Z pomoci v mateřství a dávek pro pěstouny však v současnosti uhradím nájem se všemi poplatky a poté já, můj syn nastupující v září na střední školu a malá vnučka, žijeme jen z naprostého minima. Našla jsme tedy odvahu a rozhodla se vás požádat o pomoc, abych pro ni mohla nakoupit vše potřebné. 

Babička Vlasta, syn Patrik a vnučka Jessica. Praha 

Na dobrou věc již přispěli

500 Kč Anonym před 1 r.
13 000 Kč Denis Stiefel před 1 r.
300 Kč Denisa Izáková před 1 r.
500 Kč Anonym před 1 r.
250 Kč Anonym před 1 r.
2 000 Kč Anonym před 1 r.

Aktuálně

19. 8. 2022
Fotografie k příběhu

Milé poděkování pečující babičky.

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala Nadačnímu fondu Terezy Pergnerove,  za uspořádání sbírky.  A také bych moc a moc chtěla poděkovat všem hodným lidem,  kteří na sbírku přispěli.  Nesmírně si toho vážím,  že jim nejsou lhostejné osudy druhých a přeji jim hodně zdravíčka a lásky. Jessica a její babička Vlasta.