Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu

Rakovnicko
Fotografie Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu
Fotografie Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu Fotografie Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu Fotografie Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu Fotografie Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu Fotografie Martin Linc: Pro malého Tobiáška, který přišel o tátu

Přišel jsem o kamaráda. Ale co je mnohem horší, tříměsíční Tobiášek přišel o tatínka, jeho maminka Renáta o partnera. A přišli, samozřejmě i o živitele! Nikdo z nás se s tím nemůže smířit, ani s tím, jak život 25letého Vládi Nolla vyhasl. Oba jsme dělali kolem aut, milovali je-a netušili jsme, že právě auto ukončí Vláďův život. Kromě aut se věnoval i rybaření a vloni 11. prosince šel s kámošem právě na ryby. Zaparkovali, kus cesty museli pěšky, šli po silnici správně-v protisměru, když se najednou objevilo auto… Vláďa byl na místě mrtvý. Nemohl jsem a už nikdy mu nemůžu splnit slib, že ho vyfotím se synkem – nestihli jsme to. Teď jsme s dalšími motoristickými nadšenci, ale hlavně s lidmi se srdcem na správném místě zorganizovali spanilou jízdu, na které jsme vybírali peníze pro pozůstalé, abychom jim trochu zlepšili situaci. Víme však, že to zdaleka nestačí, proto chceme poprosit další dobré lidi, aby pomohli hlavně Tobiáškovi prostřednictvím Nadačního fondu Terezy Pergnerové. Tátu mu žádné peníze nenahradí, ale určitě mu moc pomůžou.

Děkuji. Martin Linc, Řevničov

(sbírka otevřená do 11. března, kdy uplynou tři měsíce od tragédie)

Na dobrou věc již přispěli

200 Kč Anonym před 11 měs.
200 Kč Anonym před 11 měs.
700 Kč Anonym před 11 měs.
500 Kč Ceruza před 11 měs.
100 Kč Anonym před 11 měs.
8 000 Kč Autoservis WDF před 11 měs.
500 Kč Maruška před 11 měs.
500 Kč Mira a Karolina před 11 měs.
500 Kč Anonym před 11 měs.
100 Kč Petr Břemek před 11 měs.
2 500 Kč Anonym před 11 měs.
100 Kč Anonym před 11 měs.
500 Kč Zahy před 11 měs.
300 Kč Nikola K. před 1 r.
500 Kč Martina S. před 1 r.

Aktuálně

25. 3. 2022
Fotografie k příběhu

Poděkování maminky Renáty

Chtěli bychom všem dárcům moc poděkovat za dary, velice si Vaší podpory vážíme. Vědomí, že je na světě kromě zla i spousta dobrých lidí se srdcem na správném místě nám dává sílu jít dál.
Renáta a Tobiášek

16. 3. 2022

Poděkování organizátorů sbírky

Dobrý den, vám všem.

Společně s kamarádem, se kterým jsme tuto sbírku zorganizovali, bychom chtěli neskutečně moc poděkovat za podporu VÁS VŠECH! Bez vás by nebylo možné takovou částku vybrat a dostat to mezi tolik lidí. Ještě jednou moc děkujeme.

Martin Linc