Pomoc pro statečného chlapečka bez genitálií

XXX
Fotografie Pomoc pro statečného chlapečka bez genitálií
Fotografie Pomoc pro statečného chlapečka bez genitálií Fotografie Pomoc pro statečného chlapečka bez genitálií Fotografie Pomoc pro statečného chlapečka bez genitálií

Příběh o malém chlapečkovi s velkým problémem bude beze jmen a bydliště, ačkoli je známe. Poprvé v historii Nadačního fondu TP přistupujeme k Příběhu takto opatrně, abychom chlapečka zveřejněním jeho trápení nevystavili celoživotní šikaně. Věříme, že až následující řádky dočtete, budete s námi souhlasit:

Chlapeček se narodil s extrofií močových cest a genitálií neboli – místo penisu měl močových měchýř. (Nikdo nic nezanedbal, všechna vyšetření v průběhu těhotenství byla v pořádku.) Už pět let dělají špičkoví lékaři vše pro to, aby ho připravili na obstojný život a pokud se povede zázrak, tak i na takřka normální život. Chlapeček má za sebou šest operací, jednu dokonce 10hodinovou, protože k základnímu problému se přidaly i jiné: píštěl, potíže s pohyblivostí, se zrakem, alergie atd. Další operace je naplánována na příští rok, a při té následující, až mu bude sedm let – by mohly plastovou náhražku a hadičky vyměnit funkční močový měchýř a snad i penis. Chlapeček má zatím třetí stupeň inkontinence – to znamená neustále pleny. Což ho začíná ze dne na den více udivovat a trápit. Je to totiž jinak chlapeček bystrý, veselý, společenský, zná už pár písmenek, umí napočítat do dvaceti a je moc rád ve školce-mezi dětmi. Jenomže do státní školky v tomto stavu nemůže a na soukromou již záhy jeho maminka nebude mít. Pomozme jí, a hlavně jejímu chlapečkovi. 

Nadační fond Terezy Pergnerové 

Na dobrou věc již přispěli

200 Kč Anonym před 1 r.
200 Kč Anonym před 1 r.
200 Kč Hodně štěstí přeji. PŽ před 1 r.
1 000 Kč Anonym před 1 r.
200 Kč Anonym před 1 r.
155 Kč Luky a Terka před 1 r.
500 Kč Anonym před 1 r.
300 Kč Anonym před 1 r.
200 Kč Renata H. před 1 r.
200 Kč Anonym před 1 r.
500 Kč Anonym před 1 r.
1 000 Kč Lucie Zelená před 1 r.
1 000 Kč Anonym před 1 r.
300 Kč Radka před 1 r.
400 Kč Anonym před 1 r.

Aktuálně

30. 3. 2022
Fotografie k příběhu

Aktuální informace

Chlapeček je právě po operaci....Palce držíme i nadále. Můžeme to slíbit určitě i za vás všechny, je to tak?

29. 3. 2022
Fotografie k příběhu

Pozdrav z nemocnice

Náš statečný Chlapeček je právě v nemocnici a čeká ho další velká operace. Děkujeme jeho mamince, že nám, ale  hlavně vám, dárcům, poslala fotografie (víme, proč bez jeho tvářičky, že jo?).  Chlapečku milej, moc na tebe myslíme: Ať tě to nebolí a ať jsi brzy zdravej.