ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu

Mikulčice
Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu
Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu Fotografie ZDE MŮŽETE POMOCI PŘÍMO - Olga a Miloslav Belkovi: Na nový dům a stabilizaci rodiny po ničivém tornádu

Ten osudný čtvrtek si jela paní Olga Belková – má budoucí úžasná tchýně pro výsledky vyšetření do Hodonínské nemocnice. Bohužel verdikt zněl hrozivě – rakovina prsu. Diagnóza, která zamává s každým, ale spolu s manželem byli rozhodnuti se tomu postavit a bojovat. Ještě si pod pergolou stačili dát přípitek na to, aby to vše dobře dopadlo a přihnalo se tornádo. Tchán mi stačil jen zavolat: „Tornádo, je to v p…, jsme v koupelně a snad přežijeme“, pak jsem slyšel jen z telefonu nářek, šílený zvuk, rány a slova: „Nám to odnáší střechu a celý dům, pomoc, pomoc“ a přerušilo se spojení. V tu chvíli jsem sedl do auta, a ač jsem čekal, co přijde na nás, tak jsem jel z Hodonína za nimi do Mikulčic. Bohužel, tornádo bylo tak rychlé, že jsem nestihl projet ani Hodonínem, všude všechny cesty zatarasené, popadané stromy, trosky a auta. Musel jsem se otočit ve tmě zpět domů a čekat co bude. Nakonec po 2 hodinách šlo spojení a Belkovi zavolali, že jsou v pořádku. Byl to téměř zázrak, protože dům byl v troskách. Momentálně jsem rád, že jsme pohromadě všichni čtyři u nás i s pejsky v malinkém 1+1 a uvidíme, co bude dál. Naše a i mé přání je, aby tchýně byla v pořádku a vyléčila se z rakoviny, poté bych si přál, postavit nám čtyřem na stejném místě domeček společně s tchánem, který má zlaté ruce, pro nás 4 a zvířátka a nakonec si konečně za to, co zbude, vzít mou snoubenku, jejich dceru Olinku. Budeme rádi za podporu, solidaritu, která jde cítit všude a také pomocnou ruku a peníze na výstavbu nového dobu a léčby tchýně Olinky Belkové starší.

Josef Duchoslav, budoucí zeť, Mikulčice

Na dobrou věc již přispěli

1 000 Kč Anonym před 1 r.
1 000 Kč Marika L. před 1 r.
100 Kč Anonym před 1 r.
400 Kč Anonym před 1 r.
2 000 Kč Tereza Tatíčková před 1 r.
500 Kč Monika Kuchtíčková před 1 r.
200 Kč Anonym před 1 r.
500 Kč Martina S. před 1 r.
500 Kč Eva Procházková před 1 r.
5 000 Kč Anonym před 1 r.
111 Kč Anonym před 1 r.
1 000 Kč Anonym před 1 r.
2 200 Kč Anonym před 1 r.
400 Kč Anonym před 1 r.
100 Kč Anonym před 1 r.

Aktuálně

14. 7. 2021
Fotografie k příběhu

Poděkování od rodiny Belkových

Děkujeme s velkou vděčností všem dárcům, kteří nás podpořili a také, celému Nadačnímu fondu Terezy Pergnerové za pomoc, pro celou naši rodinu. 
Veškerá podpora Terezky Pergnerové, paní Knotkové a velmi příjemná podpora celého týmu nadace Terezy Pergnerové nás velmi povzbudila. Díky nim jsme neztráceli naději a věřili v lepší zítřky. Ochota, solidarita a velká pomoc je jen díky rychlé komunikaci a ta v této nadaci funguje na jedničku. 
Vážíme si vaší podpory, lidem, kteří rychle reagovali na naši potřebnou pomoc a poslali nám potřebné finance, díky kterým můžeme znovu začít budovat domeček a myslet na lepší zítřky. Všem mnohokrát děkujeme.
Rodina Belkových.