Roman Seidl: Kuchyň

Jilemnice
Fotografie Roman Seidl: Kuchyň
Fotografie Roman Seidl: Kuchyň Fotografie Roman Seidl: Kuchyň Fotografie Roman Seidl: Kuchyň Fotografie Roman Seidl: Kuchyň Fotografie Roman Seidl: Kuchyň

Před rokem a půl mi těsně před Vánoci zemřela žena a tak jsme zůstali s dcerkami na všechno sami. Manželky onemocnění bylo plíživé, ale bojovala. Nejdříve přicházela o krevní destičky, takže jí byla odstraněna slezina. Nemoc však pokračovala, až přišla o obě nohy, jednu ve stehně a druhou v bérci. Ale nevzdala to a po roce se postavila i na protézy. Snažili jsme se jí ze všech sil pomoct a předělávali kvůli jejímu postižení dům na bezbariérový. Vydali jsme se finančně, ale bohužel se finálních úprav už nedožila. Její smrt nás velmi zasáhla, především holky, které svou maminku velmi milovaly. Já sám jsem se zhroutil, trpím bolestmi velkých kloubů a mám panické stavy a deprese, a proto jsem v invalidním důchodu.  Jsem už životem velmi unavený, ale moje dcerky (9 let Verča a 13 let Zuzka) mi dodávají sílu. Bohužel Verunka trpí poruchou růstu a minulý týden prodělala operaci obou nožiček v Motole. Je ale velmi statečná a všichni věříme, že jí operace pomůže. Měl jsem však hrozný strach, abych o ní nepřišel jako o svou ženu. Proč ale píšu? Smrtí manželky jsme se dostali do finančních potíží a teď nemáme peníze na to, abychom dodělali základní věci v domě. Nejvíce nás trápí kuchyně, která je v zoufalém stavu. Rozhodl jsem se tedy, hlavně kvůli svým dcerkám, vás poprosit o pomoc. Předem děkuji moc.

Tatínek Roman, Verunka a Zuzka, Jilemnice

Na dobrou věc již přispěli

1 000 Kč Jitka Karetová před 3 r.
5 000 Kč Tomáš Jakubka před 3 r.
500 Kč Anonym před 3 r.
200 Kč Anonym před 3 r.
15 000 Kč Anonym před 3 r.
500 Kč AH před 3 r.
200 Kč Markéta před 3 r.
200 Kč Václav Štencl před 3 r.
200 Kč Anonym před 3 r.
1 000 Kč M+P+N+M před 3 r.
300 Kč Anonym před 3 r.
500 Kč Anonym před 3 r.
300 Kč Anonym před 3 r.
500 Kč Anonym před 3 r.
200 Kč Anonym před 3 r.

Aktuálně

24. 11. 2021
Fotografie k příběhu

Překrásné poděkování všem dárcům.

Do nadačního fondu dorazil nečekaný balíček. Po jeho opatrném rozbalení, bylo zřejmé, kdo jej zaslal. Jsme přesvědčeni, že tento vzkaz od Krakonoše potěší nejen nás v NFTP, ale i všechny dobrosrdečné dárce, kteří pana Seidla podpořili v jeho nelehké životní situaci.

 Pro Krakonoše máme pochopitelně již přichystané čestné místo v naší kanceláři. Děkujeme.

7. 6. 2021
Fotografie k příběhu

Rekonstrukce kuchyně je v plném proudu

17. 5. 2021
Fotografie k příběhu

Poděkování od tatínka Romana

Všem dárců, kteří nám přispěli na opravu kuchyně a také všem z NFTP hluboce a z celého srdce děkujeme a moc si vážíme vaší pomoci.
S pozdravem a velkým díkem Veronika, Zuzka a Roman Seidlovi