Věra Zvolská: Nový začátek

Chrást nad Sázavou
Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek
Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek Fotografie Věra Zvolská: Nový začátek

Minulý rok touto dobou jsem byla ještě ta nejšťastnější žena na světě. Měla jsem úžasnou rodinu, milujícího manžela, dvě krásné děti a třetí na cestě. V únoru 2020 však byl mému manželovi diagnostikován anaplastický astrocytom - národ na mozku. Byl to pro nás naprostý šok. A ještě větší šok přišel ve chvíli, kdy tomuto 33letému mladému a silnému muži lékaři sdělili zdrcující zprávu – zbývá vám pouhých pár týdnů života. Nikomu bych nepřála zažít ten pocit bezmoci, kdy víte, že ten nejmilovanější člověk už tak zoufale brzy opustí vás, vaše děti a nikdy si už v náručí nepochová to třetí, které se teprve narodí. Manžel sice statečně bojoval, podstoupil ještě operaci mozku, ale krutá diagnóza se naplnila. Zemřel opravdu po pár týdnech 11. března 2020. V srpnu, pět měsíců po jeho smrti, se narodil náš nejmladší syn Alex, který jako by mu z oka vypadl.

Z domu rodičů manžela jsem se pak musela i s dětmi odstěhovat a dnes sama, zlomená a přesto odhodlaná, začínám znovu. Pro své děti - Adélku 5 let, Aleška 3 roky a Alexe 4 měsíce, chci zajistit co nejkrásnější dětství. Vím, že tohle by si můj manžel přál ze všeho nejvíce, aby jeho děti byly šťastné. Začínáme v novém bytě, který se mi podařilo obstarat a s pomocí kamarádů zrekonstruovat. Finance ale docházejí, jsem na mateřské dovolené a předtím plně závislá na manželových příjmech. V bytě, aby byl s malými dětmi obyvatelný, zbývá ještě dodělat kuchyň, na kterou už ale nemám prostředky, proto jsem se odhodlala vás požádat o pomoc.

S láskou Věra Zvolská s dětmi, Chrást nad Sázavou

POMOC: Nový začátek

Na dobrou věc již přispěli

500 Kč Lucka a Zdeněk V. před 3 r.
1 000 Kč Anonym před 3 r.
500 Kč Věra Marvanová před 3 r.
1 000 Kč Jarka a Kájoš před 3 r.
3 000 Kč Linda a Pavel z Prahy před 3 r.
1 000 Kč Petr a Marek z Chrástu. před 3 r.
5 000 Kč Jacqueline před 3 r.
500 Kč Anonym před 3 r.
200 Kč Anonym před 3 r.
200 Kč Anonym před 3 r.
100 Kč Monika z MB, držte se ❤️ před 3 r.
500 Kč Jana a Mila Engovi před 3 r.
500 Kč Milan Korotvička před 3 r.
1 000 Kč Sandra Ondercaninova před 3 r.
300 Kč Renata Krutá před 3 r.

Aktuálně

15. 6. 2021
Fotografie k příběhu

Pozdrav od paní Věrky

Milá Terezko, milá nadace????.

Když jsem si tenkrát troufla obrátit se o pomoc touto cestou,netušila jsem jak moc se vše obrátí k lepšímu????. Chtěla bych za mě a dětičky Adélku,Aleška a Alexika poděkovat Všem dárcům které náš příběh zasáhl, rodině, přátelům, kamarádům, nadaci a Terezko Tobě ???? tvá práce je neskutečná, obrovský klobouček Tobě ????. Náš Nový začátek právě započal. Díky vybrané částce na kuchyň už jsme se mohli nastěhovat do našeho nového bytu. Děkuji Vám všem od srdce Vaše Věrka s dětmi Adelkou, Alešem a Alexikem????.

18. 3. 2021
Fotografie k příběhu

Rekonstrukce kuchyně je v plném proudu

Jedeme šnečím tempem, ale jedeme! :)

23. 1. 2021
Fotografie k příběhu

Poděkování statečné maminky Věrky

Chtěla bych poděkovat všem dárcům za obrovskou vlnu solidarity.Za mě a dětičky Vám všem patří veliké díky s obrovským srdcem ode mě. Náš začátek něčeho nového právě začal , díky Vám všem a nadačnímu fondu Terezky.

Děkujeme .

Věrka s dětmi Adélkou,Alešem a Alexem