Pepíno Procházka: Finální příspěvek na zvedací systém

Ml. Boleslav-Bradlec
Fotografie Pepíno Procházka: Finální příspěvek na zvedací systém
Fotografie Pepíno Procházka: Finální příspěvek na zvedací systém Fotografie Pepíno Procházka: Finální příspěvek na zvedací systém Fotografie Pepíno Procházka: Finální příspěvek na zvedací systém Fotografie Pepíno Procházka: Finální příspěvek na zvedací systémPřesně před osmi lety jsme měli poslední hezké Vánoce… Pak přišel nejhorší závěr roku, jaký si dokáží rodiče představit. Protože 30. prosince 2012 se náš syn Pepíno ocitl po těžké autonehodě blíže ke smrti než k životu. Třiadvacetiletý kluk, co dělal ve škodovce, měl najednou vinou krvácení do mozkového kmene nulovou šanci na přežití. Po operaci upadl do kómatu, ale denně jsme byli u něj, nevzdávali jsem to my ani on. Platí to i nadále, ačkoli je už 8 let plně odkázán na 24hodinovou péči. Má poničené močové cesty, proto má epicystomii, tedy vývod z močového měchýře. Nesmí tak do společné vody, tudíž nemůže rehabilitovat. Mentálně je dobrý, myslí mu to, ale například psaní mu nejde – je levák a zasažena byla zejména levá strana. Avšak nejvíce nás trápí ty nohy. Vzali jsme si úvěr a vybudovali pro něj domácí rehabilitační bazén, aby je mohl posilovat ve vodě. Jenomže měří 190 cm a váží 100 kg, takže nutně potřebujeme pro něj zvedací systém. Stojí 174 tisíc a už nám zbývá doplatit jen 17 tisíc – ovšem do konce roku. Bojíme se, že to nezvládneme, že obrovská šance, aby se náš syn postavil na nohy, nevyjde…. Budu moc vděčná za jakoukoliv pomoc. Věra Blažková, Mladá Boleslav – Bradlec


POMOC: finální příspěvek na zvedací systémNa dobrou věc již přispěli

300 Kč Anonym před 2 r.
200 Kč Veru před 2 r.
2 000 Kč Tereza Pivovarová před 2 r.
550 Kč Anonym před 2 r.
500 Kč Anonym před 2 r.
100 Kč Zdenek před 2 r.
2 000 Kč Ivana Čermáková před 2 r.
500 Kč Anonym před 2 r.
300 Kč Kasalovi před 2 r.
100 Kč Anonym před 2 r.
500 Kč Anonym před 2 r.
200 Kč Anonym před 2 r.
100 Kč Václav Hosnédl před 2 r.
500 Kč Anonym před 2 r.
200 Kč Anonym před 2 r.

Aktuálně

3. 9. 2021
Fotografie k příběhu

Poděkování od Procházků

Posíláme do Nadace NFTP obrovské poděkování s dofinancováním zvedacího systému pro našeho syna Josefa Procházku, děkujeme všem dárcům a nesmírně si vážíme rychlé pomoci, které se nám dostalo. Fotky našeho syna, kdy je tak šťastný, že může zase plavat, hovoří za vše. Děkujeme maminka Věra a syn Josef.

20. 12. 2020
Fotografie k příběhu

Poděkování Vám všem .

Přejeme vám všem krásný dobrý den.
Říká se, že občas se stane vánoční zázrak, když ho nikdo nečeká.
Včera se stal jeden obrovský, který se splnil našemu Pepínovi. Nechápala jsem, že se to stalo během jedné jediné hodiny. Náš jednoroční boj, je u konce a to hlavně díky NADAČNÍMU FONDU TEREZKY PERGNEROVÉ a jejímu báječnému kolektivu, který neváhal a podal pomocnou ruku.
Nekonečné díky patří všem dárcům, kteří pomohli našemu Pepínovi.
Těšíme se na jaro, až se konečně po 8 letech znovu dostane do vody a bude sám plavat. S radostí pošleme fotečky a uvidíte všichni, že nikdo se nikdy nesmí vzdávat svého boje o návrat do života .
I když náš život je velice těžký, tak se snažíme pomáhat tam, kde je potřeba rozdat radost ostatním.
Přejeme všem lidem krásné a požehnané vánoce, hodně zdraví a štěstí .
Posíláme osobní poděkování našeho Pepína. Děkujeme z celého srdce. Věra Blažková